top of page
725-Mountian-Ash-2.jpg

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

ENERJİ VERİMLİĞİNE SAHİP HOT TUB'LAR

Hydropool hot tublar, dünyadaki en enerji tasarruflu ürünler olacak şekilde tasarlanmıştır. Hydrowise yalıtım sistemimiz ile ürünün tüm dış yüzeyi yalıtılır, ısı kaybı önlenir ve suyun ısısı korunur. Zemin ve kabin yalıtılarak  hem hot tub ekipmanı korunmuş  hem de pompalarından ve ısıtıcısından çıkan atık ısı kullanılmış olur.

Ürünlerimizde kullanılan bir pompa, 1,5 kW'lık atık ısı oluşturur. Hydropool’un termal kalkan battaniyeli yalıtım teknolojisi, bu ısının % 90-97'sini suya geri yansıtır ve size enerji faturanızda büyük bir tasarruf sağlar!
Ancak yalıtım, hot tubın enerji verimliliğinin yalnızca bir bileşenidir. Özel Self-Cleaning sistem  filtrasyonumuz, üründeki tüm suyu 15 dakika veya daha kısa sürede filtrelememizi sağlayarak pompalarımızın en düşük sürelerde çalışmalarını sağlar! Evergreen jet pompalarımız da rakiplerinden ortalama % 26 daha verimlidir.

HP19-PG17-18-Hot-Tub-Cross-Section-500x5

SELF-CLEANING TEKNOLOJİSİ

Hydropool hot tabiniz her 15 dakikada bir suyu% 100 filtreler. Yalnızca bizim sahip olduğumuz bu teknoloji ile motorların sık sık çalışması  gerekmediği için  dünyadaki en enerji verimli filtre sistemidir.

HP19-PG17-18-HydroWise-Heat-Shield-Hardc

ISI KALKANLI KAPAK

Bu kapak tasarımı sayesinde, katlama alanında oluşabilecek kayıplar önlenir..

HP19-PG17-18-Insulated-Thermal-Shield-Bl

ISI YALITIM KALKANI

Üçlü termal kalkan teknolojisi, ısıyı sıcak küvete geri yansıtmak için alüminyum folyo ve ayrıca ısı emilimini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış siyah destek ve borular kullanır. Bu teknolojinin aynısı, NASA tarafından astronotları uzaydaki -270 derece soğuktan korumak için kullanılıyor.

INSULATION-USP-INSET-4.jpeg

ISI GERİ DÖNÜŞÜM TEKNOLOJİSİ

Her pompa 1,5 kW atık ısı oluşturur ve üçlü termal kalkanlı battaniyemiz bu ısıyı küvet boşluğumuza geri yansıtır. HydroWise termal menfezler, her mevsim ve her iklim için enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

HP19-PG17-18-Low-Amperage-Ecergreen-Pump

DÜŞÜK ENERJİLİ ÇEVRECİ POMPALAR

Pompalarımız, düşük enerji çıkışı ile yüksek akış hızları üretecek şekilde tasarlanmıştır, bu da rekabete göre % 26 daha verimli filtreleme sağlar.

HP19-PG15-16-Self-Clean-Indicator-500x50

PROGRAMLANABİLME

İstediğiniz su sıcaklığını seçin ve hot tubiniz mümkün olduğunca fazla enerji tasarrufu sağlarken bu ayarı otomatik olarak koruyacaktır.

Pages-53-54-Serenity-5900-Installation-I

CEC ŞARTNAMELERİNE UYGUN TASARIM-ÜRETİM

Hydropool hot tubları, enerji verimliliği açısından küresel olarak ilk üçte yer almaktadır ve  CEC (Kaliforniya Enerji Komisyonu) düzenlemeleri kapsamında ilk onaylananlardan biridir.

bottom of page