top of page
Hydropool-670-Platinum-4_edited.jpg

MASAJ

MASAJ BİLİMİ

Mükemmel masajı yapmanın üç ana bileşeni vardır; pompalar, sıhhi tesisat ve jetler. En iyi masajı yapmak için bu bileşenlerin üçünün de doğru olması gerekir. Pompalar yeterince güçlü değilse, jetler asla yeterli güce sahip olamayacaktır. Sıhhi tesisat uygun şekilde tasarlanmadıysa, pompaların ürettiği güç jetlere gitmeyecektir.

HP20-2020-Serenity-6600-Install-3Qrtr-Ex

CEVRECI POMPALAR VE SIHHI TESISAT

  • Hidroterapi beygir gücü (HP) değil, akış hızı (dakikada galon - GPM) ile ilgilidir. Beygir gücü, bir pompa motorunun ne kadar su hareket ettirebildiğinin değil, ne kadar elektrik kullandığının bir ölçüsüdür.

  • Sektördeki en verimli akış oranını üretmek için tasarlanan Hydropool’un Evergreen pompaları rakiplerinden% 26 daha verimlidir

  • Hydropool Evergreen pompa pervaneleri daha geniş, daha derin kanatlara sahiptir. Bu, daha az elektrik kullanarak daha büyük bir su akışı üretmelerini ve enerji faturanızda tasarruf etmenizi sağlar!

  • 4hp Hydropool Evergreen jet pompası, 100gpm ile 140gpm arasında bir akış hızı üreten rakiplerimize kıyasla 180gpm'lik bir akış hızı üretecektir.

  • Minimize edilmiş su tesisatı ve sıhhi tesisatımızda 90 ° dirsek olmaması, bu gücün çoğunun doğrudan jetlere gitmesi anlamına gelir.

hot-tub-massage.jpeg
  • Sektördeki en iyi akış oranlarını üretmek için tasarlanmıştır.

  • Kendi özel masajınızı oluşturun! Dört standart boyutta sunulan 8 farklı masaj stili ile koltuklarınızı ideal masajınız için özelleştirebilirsiniz. İstediğiniz püskürtme uçlarını saat yönünün tersine çevirerek çıkarın ve tercih ettiğiniz püskürtme uçlarını ekleyin.

  • Yatak jetleri tıkanabilir, memelerin dönme hareketini ve hava akışını durdurabilir. Hydropool’un rulmansız şaft tarzı jetleri, yataklara ihtiyaç duymadan birçok farklı türde "hareket" üretir.

  • Özel olarak tasarlanmış bölgeli püskürtme sistemimiz, hot tub sahiplerini etkileyen en yaygın rahatsızlıkları gidermek için hedefe yönelik, yatıştırıcı bir masaj sunar.

8 FARKLI MASAJ SEÇENEĞİ

resonator.jpeg

RESONATOR JET

Steady Waving Dual Stream

twin.jpeg

TWIN ROTO JET

Steady Pulsating Dual Stream

single.jpeg

SINGLE ROTO JET

Steady Pulsating Single Stream

accupressure.jpeg

ACCUPRESSURE JET

Pressure Ball Activated

rigfle.jpeg

RIFLE JET

Enhanced Steady Stream

massage-1.jpeg

MASSAGE JET

Steady Pulsating Stream

multi.jpeg

MULTI MASSAGE JET

Multi Streamed Shower

volcano.jpeg

VOLCANO JET

High Volume Large Stream

bottom of page