top of page
Nothern-Lights-On.jpg

SELF-CLEANING

FİLTRELEME

Hem Self-Cleaning hem de Serenity grubundaki ürünlerin filtreleme sistemleri, sizlerin temiz ve sağlıklı bir su içinde güvenli bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

SELF-CLEANING TEKNOLOJİSİ

Dünyada kabul gören şekliyle, havuz firmaları, halka açık veya özel havuzlarda, basınçlı filtreleme sistemleri kullanmaktadır . Bu tarz filtreleme, emme tarafı filtreleme sisteminden daha verimli ve daha hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda kirli filtreyi banyo alanından ayırır. Hydropool, bu ticari sınıf filtreleme sistemini Self-Cleaning teknolojisiyle konut ortamına getirdi. Patentli Self-Cleaning Sistemimiz ticari standartları aşarak size daha az bakımla daha temiz su sağlar.

HP19-PG15-16-Optimized-Surface-Filtratio

 FİLTRELEME JETLERİ
 

Koltuklarımızın tasarımı ve stratejik olarak yerleştirilmiş jetler, sürekli bir su akışı yaratır, tüm yüzen döküntüleri yüksek vakumlu emiş ağzına doğru iter ve Self-Cleaning sistemimizin verimliliğini artırır.

HP19-PG15-16-High-Flow-Skimmer-and-Prefi

EMİŞ AĞIZI & ÖN FİLTRE

Yüzen kalıntıları ve yağları temizleyerek pompa ve ısıtıcının tıkanmasını önler ve kalıntıları ön filtreye taşıyarak filtrasyonu artırır, mikro filtrenin ömrünü uzatır.

HP19-PG15-16-HydroClean-Floor-Vacuum-500

ZEMİN EMİŞİ

Kimyasal su bakım ürünleri daha etkin bir şekilde sirküle edilir ve kum gibi ağır kirlilikler giderildiği için manuel vakumlamaya gerek kalmaz.

HP19-PG15-16-Pressurized-Micro-Filtratio

BASINÇLI MİKRO-FİLTRE

Basınçlı çift katmanlı filtre, filtrasyonu artırarak daha uzun temizlik döngüleri sağlar. Mikrofiltrasyon sistemi 15 dakikada suyun 100% ' ünü temizleyerek olabilecek kokuları da giderir.

HP19-PG15-16-Worry-Free-and-Convenient-5

KİŞİSEL SU TEMİZLEME SİSTEMLERİ

Hot tub ve Swim spa'larimiz, opsiyonel olarak, Hydropool Pure Water System,  PurEssence Watercare System, ve EZCare Watercare System lere sahiptir.

HP19-PG15-16-Self-Clean-Indicator-500x50

SELF-CLEANING GÖSTERGESİ

Hydropool ürünlerinde suyun kendi kendini temizlediğini takip edebileceğiniz gösterge.

SERENITY MODELLERİNİN MİKRO FİLTRELEME SISTEMİ

Serenity Mikro Filtrasyon Sistemi, size temiz, kristal berraklığında su sağlamak için tasarlanmıştır, bu nedenle hidroterapi seanslarınızın suyun temizliği ile ilgili bir endişe duymazsınız.

Hydropool-695-Platinum-2_edited.jpg
HP20-2020-SERHT-4500-Wet-Installation--N

SERENITY MODELLERDE CLEAN AND CLEAR FİLTRELEME SİSTEMİ

Ilık suda gevşerken vücut yağları ve kirler güçlü pompalarla filtrelenir. Saatte binlerce galon suyu taşımak, suyun günde birkaç kez% 100 filtrelenmesini sağlar. Sistemin bakımını kolaylaştırmak için, geri dönüştürülebilir filtreler temizlik veya değiştirme için kolayca çıkarılır.

bottom of page