top of page
HP18-1445-Glenburne-Rd-Swim-Spa-Image6-W

SELF-CLEANING

SELF-CLEANING TEKNOLOJİSİ

Dünyada kabul gören şekliyle, havuz firmaları, halka açık veya özel havuzlarda, basınçlı filtreleme sistemleri kullanmaktadır . Bu tarz filtreleme, emme tarafı filtreleme sisteminden daha verimli ve daha hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda kirli filtreyi banyo alanından ayırır. Hydropool, bu ticari sınıf filtreleme sistemini Self-Cleaning teknolojisiyle konut ortamına getirdi. Patentli Self-Cleaning Sistemimiz ticari standartları aşarak size daha az bakımla daha temiz su sağlar.

HP19-PG15-16-Optimized-Surface-Filtratio

 FİLTRELEME JETLERİ
 

Koltuklarımızın tasarımı ve stratejik olarak yerleştirilmiş jetler, sürekli bir su akışı yaratır, tüm yüzen döküntüleri yüksek vakumlu emiş ağzına doğru iter ve Self-Cleaning sistemimizin verimliliğini artırır.

HP19-PG15-16-High-Flow-Skimmer-and-Prefi

EMİŞ AĞIZI & ÖN FİLTRE

Yüzen kalıntıları ve yağları temizleyerek pompa ve ısıtıcının tıkanmasını önler ve kalıntıları ön filtreye taşıyarak filtrasyonu artırır, mikro filtrenin ömrünü uzatır.

HP19-PG15-16-HydroClean-Floor-Vacuum-500

ZEMİN EMİŞİ

Kimyasal su bakım ürünleri daha etkin bir şekilde sirküle edilir ve kum gibi ağır kirlilikler giderildiği için manuel vakumlamaya gerek kalmaz.

HP19-PG15-16-Pressurized-Micro-Filtratio

BASINÇLI MİKRO-FİLTRE

Basınçlı çift katmanlı filtre, filtrasyonu artırarak daha uzun temizlik döngüleri sağlar. Mikrofiltrasyon sistemi 15 dakikada suyun 100% ' ünü temizleyerek olabilecek kokuları da giderir.

HP19-PG15-16-Worry-Free-and-Convenient-5

KİŞİSEL SU TEMİZLEME SİSTEMLERİ

Hot tub ve Swim spa'larimiz, opsiyonel olarak, Hydropool Pure Water System,  PurEssence Watercare System, ve EZCare Watercare System lere sahiptir.

HP19-PG15-16-Self-Clean-Indicator-500x50

SELF-CLEANING GÖSTERGESİ

Hydropool ürünlerinde suyun kendi kendini temizlediğini takip edebileceğiniz gösterge.

bottom of page